Moto blog -

Voge: nová značka motek u nás

Sponzorované odkazy

Český trh je aktuálně obohacen o zcela novu značku motocyklů. Vyrábí je společnost Voge Motorcycles z Řecka. A na první dobrou je to docela nášup – čtyřnásobný.

Motocyklová značka Voge Motrcycles ksrz svého importéra firmu MSA GmbH z bavorského Weidenu nabízí u nás hned čtyřku modelů. MSA GmbH není pro naše končiny novinkou, již ji známe – coby importéra Kymco skútrů a čtyřkolek.

Voge Morocycles ač sídlí v Řecku, je dceřinou společností čínského výrobce motocyklů Loncin. Ty patří mezi tři největší výrobce motek a jim podobných strojů vůbec na světě. Lonicn Motor co Ltd. Byl založen roku 1993 v hlavním sídle čínského motoprůmyslu – v Chongqingu. Prvotně je společnost, jak vyplývá z názvu orientovala na spalovací motory, ale roku 1999 prezentovala první vlastní motocykl. A za šest let byla společnost již prestižním čínským exportérem motocyklů s roční produkcí přes jeden milión vozidel a stala se výrobním partnerem mnoha známých evropských značek.

Pro náročné

Pod značkou Loncin hledejte modely pro náročné – a je zcela obojetné na jaké trhy míří – zdali na ty evropské, nebo asijské. Modely ve vysoké kvalitě designu, techniky či výbavy.

Designový styl motocyklů značky Voge je integrován s prvkem optimismu a volnosti. S tím, že dle jejich motta každý může vždy usilovat o svobodu a vášeň. Vlny v logu značky tvoří vlny větru a symbolizují svobodu. Jejich motky představují zábavu, agresivitu a zmíněnou svobodu, což je hlavní koncept designu značky Voge. Naopak trojúhelníkový vzhled symbolizuje stabilitu této značky.

Stroje značky Voge mají pokročilý design, špičkovou konfiguraci, a především rozumnou cenu. Základním konceptem Voge je spolehlivost, jedinečnost a ikonický design se špičkovým výkonem.

Voge Motorcycles se prezentuje ve čtyřech verzích

Voge 300 R

Voge 300 R

Voge 300 R

Kapalinou chlazený motor YF300, E-start, šestistupňový převod, hliníková kola, bezdušové pneu, Fr. & Rr. kotoučová brzda, zadní tlumič, LED světlomet s LED dekorativním světlem, LED zadní světlo, LED blinkry, digitální měřič, tlumič výfuku z nerezové oceli a samostatný zadní blatník.

Voge 500 R

Voge 500 R

Dvouválcový a kapalinou chlazený motor KE500, systém BOSCH EFI, slitinová kola a bezdušové pneu Pirelli, Fr. dvojitá kotoučová brzda, Rr. jednokotoučová brzda, LED světlomet s LED dekorativním světlem, LED zadní světlo, LED blinkry, digitální měřič, zadní sedadlo.

Voge 300 AC

Voge 300 AC

Kapalinou chlazený motor YF300, E-start, šestistupňový převod, hliníková kola a bezdušové pneu, Fr. & Rr. kotoučová brzda, zadní tlumič, LED světlomet s LED dekorativním světlem, LED zadní světlo, LED blinkry, digitální měřič, tlumič výfuku z nerezové oceli, zadní blatník.

Voge 500 DS

Voge 500 DS a cestovatelská verze Voge Adventure 500 DS

Dvouválcový motor KE500, systém BOSCH EFI, slitinová kola a bezdušové pneu Pirelli, Fr. dvojitá kotoučová brzda, Rr. jednokotoučová brzda, LED světlomet s LED dekorativním světlem, LED zadní světlo, LED blinkry, digitální měřič, zadní nosič z lehké slitiny.

Voge Adventure 500 DS

Loncin motor Co Ltd. zaměstnává jako koncern více než sedm tisíc osob a v jeho centrálním vývojovém centru pracuje přes dvě stovky vývojářů. Tvoří a vyvíjejí modely pro budoucnost.

Zdroj foto: Voge; Loncin

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.