Moto blog -

Triumph Rocket III.

Sponzorované odkazy

Chopper Cruiser Rocket byl a je a zřejmě i bude jedním z nej počinů Triumphu. A že mu není konec ukazuje letošní rok. Triumph chystá další generaci tohoto exkluzívního motocyklu.

Zkrátka třetí generace Triumphu Rocket III. je na tapetě právě nyní. Model Rocket, za nímž od prvopočátku hledejme Johna Bloora, který mu dal do vínku jedinečnost v podobě tříválcového pohonu.

Když k tomu přidal charismatický, mužný, a tak nějak jednoduchý vzhled chopper cruiseru je jasné, že tahle motka neměla šanci zůstat nepovšimnutá. A Truimph Rocket III. jako zatím nejnovější je na tapetě.

Je jasné, že nová generace Truimphu Rocket bude mít jako ty předchozí podélně uložený tříválcový motor o objemu cca dva a půl litru, o síle cca 18 koní s kroutícím momentem více než 230 Nm.

Triumph Rocket III. má být sportovně laděn i proveden. Design, jak již bylo řečeno jednoduchý a ryze mužský bez nějakých příkras. Zkrátka klasický cruiser s nabušeným pohonem.

S Rocket III. se obejdete zcela jednoznačně bez nějakého extra nastrojení a parádiček, které by na něm vypadaly spíše více než nepatřičně. Nehodí se k němu. Je to ryzí stroj – s krátkou zádí i výfuky, s kruhovými světlomety, širokým zadním kolem a masivní přední vidlicí i brzdami Brembo.

Úplně hotový Triumph Rocket III. vypadá, že bude uveden do provozu v roce 2019 a k mání máme zatím jen jeden náhled a pak jednu rychlou jízdu stroje po pódiu na mezinárodním setkání firem.

Nový prototyp nového motocyklu se rychle dostal přes jeviště, zatímco na scéně se objevila kresba, která nám dala představu, co očekávat. Byl to krátký pohled, ale přesto se povedlo některým hůře či lépe pohybující se stroj zachytit.

Líbí se vám?

Zdroj foto: Triumph

Autor: Pavla Košík Jelínková

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.